Najlepsze części do ciągników rolniczych? W ten sposób unikniesz awarii!

Ciągnik rolniczy. Czym charakteryzuje się to niezwykłe urządzenie? Mowa o pojeździe silnikowym, który inaczej nazywany jest traktorem. Można do niego podłączyć sprzęt, który przeznaczony jest do prac rolnych, prac leśnych lub prac ogrodniczych. Co ciekawe, maszyna używana jest także w pracach ziemnych. Musisz jednak wiedzieć, że traktor powinien być zbudowany z solidnych elementów. Jakie części do ciągników rolniczych wybrać? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się jak uniknąć częstych awarii.

czytaj całość »
Jak sprawdzić ładowanie alternatora w ciągniku? Podpowiadamy!

Co powinieneś zrobić w przypadku, gdy jesteś właścicielem ciągnika i masz wrażenie, że nie działa on poprawnie? Świeci się kontrolka o problemach z akumulatorem lub masz problem z napięciem? Może to oznaczać, że alternator uległ uszkodzeniu. Czy możesz coś zrobić w takiej sytuacji? Jak sprawdzić ładowanie alternatora w ciągniku? Czytaj dalej, a wszystko Ci wyjaśnimy!

czytaj całość »
Jak zmierzyć pasek klinowy? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę!

Pasek klinowy to niezwykle ważny element silnika. Jego niepoprawne działanie może spowodować wiele nieprzyjemnych konsekwencji. Z tego właśnie powodu powinieneś regularnie kontrolować jego funkcjonowanie. Problem może się pojawić w momencie, kiedy chcesz kupić nową część. Czy wiesz jak odpowiednio zmierzyć pasek klinowy? Czytaj dalej, a rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości!

czytaj całość »
Potrzebujesz części do Zetora? Wybieraj tylko te najlepsze!

Zetor jest czeską firmą, produkującą ciągniki rolnicze. Wieloletnia tradycja i doświadczenie sprawiły, że stała się jedną z przodujących marek na rynku. Maszyny firmy Zetor charakteryzują się wysoką wytrzymałością i niezawodnością. Mimo tego, w razie ewentualnej awarii, warto zakupić części do Zetora. Jeśli jesteś ciekawy, jakimi elementami zamiennymi powinieneś się zainteresować, aby zapewnić ciągłość pracy Twojego ciągnika, zapraszamy do poniższego tekstu.

czytaj całość »
Planujesz kupno ciągnika? Zetor z Czech to maszyna, której szukasz!

Zetory z Czech są jednymi z najlepszych ciągników dostępnych na rynku. Blisko 75-letnie doświadczenie sprawiło, że pojazdy tej firmy wyróżniają się wysoką jakością wykonania, a przede wszystkim są niezawodne. Jeśli więc poszukujesz maszyny rolniczej, która umożliwi Ci szybką i bezawaryjną pracę, powinieneś zainteresować się modelami, wyprodukowanymi przez tę firmę. Poniżej przedstawiamy zalety, jakie posiadają ciągniki Zetor. Gwarantujemy, że gdy je poznasz, z pewnością wybierzesz właśnie te pojazdy.

czytaj całość »
Duże traktory do zadań specjalnych marki Zetor

Ciężka praca na gospodarstwie rolnym wymaga odpowiednich maszyn. Przede wszystkim ciągników, które będą w stanie sprostać najtrudniejszym zadaniom w każdych warunkach. Do tego celu idealnie nadają się duże traktory. Zapewniają nie tylko podwyższony komfort operatorowi, ale też osiągają moc, której mniejsze modele nie mogłyby uzyskać. Szukasz ciągnika do zadań specjalnych? Pozwól, że przedstawimy Ci nasze typy.

czytaj całość »
  • «
  • 1