Zetor Proxima - sprzęt nie z tego świata

Nie od dziś wiadomo, że sprzęt marki Zetor to doskonała opcja dla wszystkich tych, którzy oczekują niezawodności i solidności w wykonaniu. Wszystkie maszyny tej marki cechują się także troską o detale i przemyślanymi konstrukcjami. Dokładnie tak samo jest w linii Zetor Proxima. Jest to także jeden z najpopularniejszych produktów tego producenta. Nie ma więc w tym żadnego przypadku, że znajdziemy w tej kategorii aż trzy warianty tej maszyny.

Trzy warianty Zetora Proxima

Wybierając sprzęt z linii Zetor Proxima, możesz skorzystać z trzech osobnych linii. Są to warianty CP, GL oraz HS. W zależności od potrzeb i przyszłego zastosowania, powinieneś się zwrócić właśnie ku jednej z nich. Czym się one wyróżniają i jakie posiadają atuty? Oto lista najistotniejszych z nich.

Czym różnią się warianty Zetora Proxima - sprawdź atury CP, GL oraz HS

Zetor Proxima HS to sprzęt wyposażony w nowoczesny elektrohydrauliczny rewers PowerShuttle. Ponadto, korzystając z niego, docenisz jego uniwersalność i wielozadaniowość. Wariant GL cechuje się się silnikiem o mocy 110 KM. Potężny silnik doskonale współpracuje z dwustopniowym wzmacniaczem momentu obrotowego. To atut, który docenisz podcza pracy w szczególnie trudnych warunkach. Linia CP oferuje ci silniki o mniejszej mocy niż opcje GL oraz HS. Jednak jej największym atutem jest możliwość zainstalowania skrzyni biegów z biegami pełzającymi. To pozwoli ci na pracę z najniższą możliwą prędkością dla traktora, czyli zaledwie 0,22km/h. W standardzie dostępna jest przekładnia symetryczna o 12 biegach przednich i wstecznych.

Zetor Proxima - zadbano w nim o detale

Wszystkie linie Zetora Proxima to pojazdy, w których zadbano o detale. Zdajemy sobie sprawę, że to atuty, które często przeważają przy zakupie takiego sprzętu. Traktory te są łatwe w serwisowaniu i niezwykle odporne na uszkodzenia. Warty odnotowania jest fakt ergonomiczności kabiny, która pozwala na komfortowe prowadzenie tego sprzętu. Duże szyby i lusterka ułatwiają manewrowanie i zwiększają bezpieczeństwo osób poruszających się wokół nich. To jednak nie wszystkie plusy Zetora Proxima, więcej atutów poznasz weryfikując je podczas pracy z nim.

PYTANIA? ZADZWOŃ!

608-533-438 / 795-137-627

Pracujemy nad przypisywaniem produktów do kategorii - prosimy korzystać z wyszukiwarki.

Numery katalogowe prosimy wpisywać jednym ciągiem.

baner

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl