Czym wyróżnia się Zetor Forterra? Niezwykły ciągnik do Twojej dyspozycji!

Praca w polu związana jest z wieloma wyrzeczeniami. Trzeba mieć szeroką wiedzę na temat uprawy roli, a do tego charakteryzować się zmysłem przedsiębiorcy. Nie można również zapominać, że rolnik tak naprawdę nigdy nie odpoczywa – przyroda nie przewiduje przecież dni wolnych. Dlatego warto ułatwić sobie zadanie, wykorzystując profesjonalny i innowacyjny ciągnik. Czym wyróżnia się Zetor Forterra? Poznaj maszynę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Stawiasz na długotrwałą pracę? Traktor Zetor Forterra posiada rewelacyjny silnik!

Poszukujesz maszyny, która wytrzyma bardzo długi czas w polu? Producenci Zetora przewidzieli Twoje wymagania, tworząc traktory Forterra. Należy przede wszystkim zaznaczyć, że ciągnik cechuje się naprawdę mocnym silnikiem. Wyposażony został w czterocylindrowe narzędzie o mocy od 96 do 147 KM. Konstrukcja została stworzona w taki sposób, aby gwarantowała długą żywotność oraz niskie zużycie paliwa. O ten ostatni aspekt dba mechaniczna pompa wtryskowa z regulacją elektroniczną.

Poznaj różne modele Zetora Forterra! Każdy z nich ma coś do zaoferowania!

Warto wspomnieć, że silniki spełniają normy emisji spalin Stage IV/Tier 4, a mała liczba elementów elektronicznych gwarantuje niskie koszty eksploatacji. Urządzenia są więc całkowicie bezpieczne dla środowiska. Radzą sobie również w niskich temperaturach, dzięki czemu nie występują problemy z rozruchem. Musisz tylko pamiętać, że każdy model Zetora Forterra różni się pewnymi szczegółami, między innymi specyfikacją silnika.

Podstawowy egzemplarz z serii CL charakteryzuje się zakresem mocy od 96 do 136 KM. Trochę inaczej sytuacja wygląda w przypadku maszyny Forterra HD, która potrafi osiągnąć nawet 147 KM. Różnice występują także w przypadku skrzyni biegów. Wersje HD oraz HSX wyposażone są w przekładnię 40ECO. Umożliwia ona osiągnięcie maksymalnej prędkości (wynoszącej 40 km/h), zabezpieczając jednocześnie silnik przed zbyt dużym zużyciem. To oczywiście nie znaczy, że model CL jest w jakikolwiek sposób gorszy!

Czterobiegowa skrzynia z trzystopniowym wzmacniaczem momentu obrotowego na pewno zrobi na Tobie wrażenie. Technologia gwarantuje łatwą i intuicyjną zmianę biegów. Trzeba też nadmienić, że każdy traktor z serii Forterra wyróżnia się dużą wytrzymałością i efektywnością pracy. Dzięki możliwości wyboru da się w prosty sposób dostosować maszynę do konkretnego typu gospodarstwa.

Szukasz części zamiennych dla Zetora Forterra? Wybierz profesjonalne egzemplarze!

Niewątpliwą zaletą Zetora Forterra jest atrakcyjna cena części zamiennych. Coś przestało działać w Twojej maszynie? Nie musisz się więc martwić, bo nie poniesiesz wielkich kosztów. A gdzie można znaleźć upragnione produkty? Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu! Gwarantujemy szeroki asortyment, dostosowany do każdego modelu Zetora Forterra. Wyposaż się w oryginalne części zamienne i zadbaj o efektywność rolniczego ciągnika.

PYTANIA? ZADZWOŃ!

608-533-438 / 795-137-627

Pracujemy nad przypisywaniem produktów do kategorii - prosimy korzystać z wyszukiwarki.

Numery katalogowe prosimy wpisywać jednym ciągiem.

baner

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl