Ciągniki Zetor – kontynuacja wieloletniej tradycji w nowoczesnym wydaniu

Zapotrzebowanie na żywność na rynku krajowym i rynkach zagranicznych jest ogromne. Z tego powodu rolnicy muszą pracować możliwie najefektywniej. Potrzebują do tego wyspecjalizowanych maszyn. Naprzeciw ich oczekiwaniom od wielu lat wychodzi firma Zetor, która kontynuuje tradycję konstrukcji wysokiej jakości, niezawodnych maszyn rolniczych. Z jej taśm produkcyjnych schodzą, cenione przez klientów, nowoczesne i wydajne ciągniki Zetor.

Jedna z popularniejszych serii ciągników – ciągniki Zetor Proxima

Na początku tego tysiąclecia firma Zetor musiała dostosować się do zaostrzonych przepisów, dotyczących ochrony środowiska. Z tego powodu rozpoczęła intensywne prace rozwojowe ciągnika UŘ I. Tak powstała nowa rodzina ciągników – Proxima, która zastąpiła serię Super. Modele Proxima są obecnie jednymi z najczęściej wybieranych przez klientów ciągników w zakresie 80-100 KM. Łączą w sobie solidną konstrukcję, wysoką moc i uniwersalność. Te cechy sprawiają, że ciągniki Proxima mogą być wykorzystywane podczas wielu prac rolniczych. A przy tym są bardzo ekonomiczne, stabilne i wydajne.

Traktory Major – siła, wytrzymałość i efektywność

W 2013 roku do produkcji przywrócono legendarny ciągnik Zetor Major. Nazwę odziedziczył po swoim przodku z lat 60. Jednak oczywiście zyskał nowe cechy i technologie. Major to kompaktowy, uniwersalny i mocny ciągnik, który idealnie sprawdzi się w małych gospodarstwach rolnych i podczas drobnych prac, np. leśnych. Jest bardzo wydajny, łatwy w utrzymaniu, a do tego ekonomiczny. Prostota konstrukcji zapewnia łatwość obsługi i niską awaryjność.

Ciągniki Zetor Forterra – wysoka klasa i doskonałe osiągi

Historia ciągników Forterra rozpoczęła się pod koniec XX wieku, kiedy zmodernizowano i unowocześniono ciągniki UŘ III. Ponownie na rynek trafiły już pod nazwą Forterra. Traktory z tej rodziny charakteryzują się solidnością, wysoką jakością i świetnymi osiągami. Najpopularniejszymi modelami wśród nich są: Forterra CL, Forterra HSX oraz Forterra HD.

Traktory Crystal – łatwość obsługi i wydajność

Lata 60. XX wieku to czas, w którym konieczne było wprowadzenie unowocześnień w rolnictwie. W tamtej dekadzie wprowadzono wiele nowych, innowacyjnych rozwiązań, które zaskoczyły ekspertów i klientów. Połączono je z wygodą i śmiałym designem. Tak powstał pierwszy ciągnik Crystal. Obecnie uważa się je za świetne maszyny do ciężkich prac. Na to przeświadczenie wpływa potężny sześciocylindrowy silnik o maksymalnej mocy 171 KM, komfortowa, przestronna kabina operatora oraz prostota obsługi. Zetor Crystal może pracować dosłownie w każdych warunkach. Stosunkowo niskie koszty eksploatacji i niska awaryjność to jego kolejne cechy.

W świecie ciągników Zetor istnieją jeszcze takie serie traktorów jak: Zetor Hortus, Zetor Utilix oraz niewielkie, przeznaczone do drobnych prac ciągniki Zetor Compax i Zetor Primo.

PYTANIA? ZADZWOŃ!

608-533-438 / 795-137-627

Pracujemy nad przypisywaniem produktów do kategorii - prosimy korzystać z wyszukiwarki.

Numery katalogowe prosimy wpisywać jednym ciągiem.

baner

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl